Ovog su vikenda bili uspješni sisački nogometaši, rukometaši i košarkaši, dok su odbojkaši upisali poraz.

U Sisku je stradao i NK Stupnik. Segesta je pobijedila 3:0 (3:0) i preuzela vodstvo na ljestvici.
Pogotke u susretu 10. kola su postigli Prijić (30. i 44. minuta) i Ćurić (39. minuta), dok je bitnu ulogu u upošljavanju golgetera imao Šest. Ova, ukupno 8. pobjeda Segeste u prvenstvu 3. HNL Središte, sedma uzastopna, dovela je Staru damu na vodeću poziciju. Dosadašnji lider Dugo Selo remizirao je u Vrbovcu (2:2), pa za crveno-bijelima sada zaostaje dva boda.

U 2. krugu EHF Cupa sisački rukometaši izbacili su Dinamo Poltava iz Ukrajine.

U prvom susretu, igranom u petak, a u kojem je Siscia formalno imala status domaćina, Dinamo je tijesno slavio (24:23), a u subotnjem uzvratu s dva gola razlike (23:21) pobijedila je sisačka ekipa. U ukupnom skoru rezultat je 46:45 za Sisciju.
Oba susreta igrana su u Ukrajini prema dogovoru klubova, a sve na ime uštede.

Hrvatska odbojkaška institucija, zagrebačka Mladost, u Brezovici je porazila momčad Siska.
Domaći su bili u igri samo prvi set, kojeg su i dobili. U nastavku utakmice Mladost preuzima inicijativu i relativno lako stiže do pobjede koja ju stavlja na vrh ljestvice prvoligaške Skupine 1. Sisak je potonuo na 5. mjesto. Iduću utakmicu prvenstva Sisak igra u gostima kod Murse Osijek, 27. listopada,a domaću utakmicu očekuje početkom studenog (3. ili 4. studenog) kada će gost biti Rijeka.

U 2. kolu B Lige Centar, košarkaši Siska pobijedili su ekipu Podsuseda 94:93. KK Sisak je s dvije pobjede prvi na ljestvici.