Siscia je u prvoj utakmici 3. kruga EHF Cup-a svladala Maribor Branik s 30:29 (12:11).

Bio je to vrlo ravnopravni dvoboj u kojoj niti jedna strana nije imala izraženu prednost. Većinu susreta vodili su domaći (najviše s 3 gola), a gosti su osobito priprijetili u finišu kada “viole” nakratko Sisciju dovode u minus. Ipak, na radost oko 1500 gledatelja, Brezovica ostaje neosvojena u ovoj europskoj sezoni Siscije. Uzvrat se igra 2. prosinca u mariborskoj dvorani Tabor.

Završen je prvi dio sezone u 3. HNL Središte. Naslov jesenskog prvaka uzela je Segesta koja je na kraju ostvarila četiri boda prednosti nad drugoplasiranim Trnjem.

Segesta je uspješno odradila gostovanje kod posljednjeplasiranog Gaja i pobjedom 2:1 potvrdila naslov jesenskog prvaka. Gaj je pružio dobar otpor i nije upisao visok poraz, međutim već u prvih 20 minuta Prijić je s nova dva gola odveo Segestu do 2:0 i domaćinu znatno otežao posao. Smanjio je do poluvremena Sedak, ali više od toga Gaj nije mogao.

OK Sisak je u dvoboju 8. kola 1.A HOL-e pobijedio MOK Vukovar s 3:0 (28:26, 25:21, 25:19).

U ovoj sezoni Siščanima je to ukupno treća pobjeda i, kako je istaknuo trener OK Sisak Igor Božičević, u budućnosti bi se mogla pokazati kao vrlo važna.

OK Sisak na ljestvici Skupine 1 ostaje na 5. mjestu ali sada ima tri boda više, ukupno 11. Ispred njega su Rovinj (13), Mladost ZG (14), Osijek (14) i vodeći Centrometal (15), a prate ga Vukovar (4) i Rijeka (1).