Čestitka gradonačelnice u povodu Dana grada
U povodu Dana grada i blagdana sv. Kvirina, gradonačelnica Kristina Ikić Baniček uputila je čestitku svim sugrađankama i sugrađanima. “Svim Siščankama i Siščanima, onima koji grad Sisak nose u srcu, čestitam Dan grada i blagdan svetog Kvirina. Ovo je prilika …