Plesni klub Top Step osvojio je dvije medalje na PH u sportskim standardnim plesovima koje je u organizaciji Hrvatskog sportskog plesnog saveza održano proteklog vikenda u Samoboru. U kategoriji osnovaca Luka Peleš i Lara Uzelac postali su doprvaci RH plasirajući se na drugo mjesto dok su u kategoriji mladeži Dominik Vuković i Marija Vuletić osvojili brončanu medalju. Iz sisačkog kluba Top Step nastupilo je čak 8 parova. Siščani su tako uz Harmony iz Zagreba po broju prijavljenih plesnih parova zaslužili drugo mjesto od 18 hrvatskih plesnih klubova.

Izvrsni su bili i finalisti u mlađoj mladeži Luka Tominac i Noa Milković osvojivši 6. mjesto. Sedmo su mjesto u starijoj mladeži zauzeli Livio Dužić i Olga Brandić, a mjesto iza njih odmah su bili Ivan Orabović i Iva Hanžeković. U mladeži su 9. mjesto zauzeli Antonio Galonja i Ema Smiljanić dok su 15. završili Martin Ribarić i Lorena Peleš. U kategoriji odraslih Matej Galonja i Dora Orabović zauzeli su 19. mjesto.