Streličarski klub Sisak bio je organizator dvoranskog natjecanja Fita star 2×18 m, pod nazivom Sveti Nikola koje je održano u Sportskoj dvorani Brezovica. Prvi put organizirano, natjecanje je ocijenjeno kao iznimno uspješno obzirom da je na njemu nastupilo 99 natjecatelja iz 21 kluba i  4 zemlje, a želja je organizatora da turnir postane tradicionalan.
-Iako je natjecanje, zbog zauzetosti dvorane u ranijem terminu, održano na dan Svete Lucije 13. prosinca, ugođaj je bio kao za blagdana Svetog Nikole. Svakog natjecatelja darivali smo zlatnom šibom, kao podsjetnik na sve loše rezultate kroz godinu, te paketićem pšenice kao simbolom budućih sportskih uspjeha. Inače, namjera nam je ovaj turnir pretvoriti u tradicionalni. Idući bi se trebao održati 5. prosinca 2010.– rekao je Zdenko Videc, inače jedan od najboljih streličara Hrvatske i tajnik Streličarskog kluba Sisak. Dodao je kako rezultati predstavnika kluba domaćina nisu bili prioritet jer su se u klubu najviše posvetili organizaciji i provedbi ovog zahtjevnog natjecanja. No zato su priliku dobili mlađi uzrasti pojačani s dvoje seniora. Pa iako nisu nastupili u najjačoj postavi, medalje nisu izostale. Igor Kalinić, senior u tradicionalnom luku sa svojim najboljim ovogodišnjim rezultatom osvojio je prvo mjesto. Drugi seniorski predstavnik, Dario Knežić, koji se streličarstvom počeo baviti tek nedavno osvojio je 6. mjesto. Najbolje rezultate postigli su dječaci do 12 godina starosti, koji su u stilu olimpijskog luka, zauzeli su sva tri prva mjesta. Prvi  je bio Luka Knežić, drugi Nino Potrkać, treći Lovro Pavičić.  Njihovi stariji kolege, Marko Gligorovski i Mateo Pokas, zauzeli su peto i šesto mjesto. Kadetkinja Marina Potrkać osvojila je prvo mjesto u stilu olimpijskog luka,a njena mlađa sestra Vanja Potrkać, u kategoriji djevojčica i stilu olimpijskog luka, također je bila prva, dok je drugo mjesto osvojila Katarina Zibar, također članica SK Siska. U kategoriji djevojčica do 12 godina starosti sestre Stella i Petra Draženović u konačnici su zauzele  treće i četvrto mjesto. Ovog vikenda streličari SK Siska sudjelovat će na tradicionalnom Božićnom dvoranskom turniru u Varaždinu.