Iza sisačkih sportaša je uspješan vikend. Rukometaši Siscije su u 20. kolu Dukat Premijer lige, na domaćem parketu sisačke Brezovice, pobijedili čakovečki MKA*IPC s 30:28 (14:14). Odbojkaši Siska su protiv ekipe OK Daruvara u 16. kolu 1. A Hrvatske odbojkaške lige upisali su pobjedu od 3:0 (25:14, 25:17, 25:20). Košarkaši Siska u 19. kolu A2 Centar lige savladali su KK Rudeš sa 72:67. U sklopu 13. kola 2. HMNL, sjever malonogometaši sisačke Siscije bili su u Kutini uspješniji od malonogometaša MNK Kutina koje su u županijskom derbiju svladali s visokih 1 : 7.
Do pobjede su došli i nogometaši Segeste koji su s 1:0 (1:0) bili bolji od NK Vinogradara iz Mladine. Utakmica je igrana na sisačkom Gradskom stadionu u sklopu 15. kola 2. Hrvatske nogometne lige. Nogometaši Frankopana iz Galdova na svom su terenu izgubili u 18. kolu 4.HNL Središte B. S 1:3 slavio je NK Mraclin. NK BSK iz Budaševa bio je bolji od NK Bistre sa 1:0, a NK Metalac je u gostima kod Poleta izborio neriješeno 0:0.
U Karlovcu je u subotu održano posljednje kolo 1. Hrvatske lige serijskom zračnom puškom. ŠSK “HVIDR-a SISAK” su u spomenutoj ligi zastupale tri ekipe, a najuspješnija je bila ekipa juniorki koja je u sedam otpucanih kola osvojila odlično 3. mjesto sa 8 bodova i 7304 pogođena kruga. Za ekipu su gađale Marina Mačković, Patricia Marković i Martina Marković. Odličan uspjeh u pojedinačnom plasmanu napravila je najiskusnija Marina Mačković osvojivši srebrno odličje sa prosjekom 367,71 krugova. Ivan Žirković je osvojio srebrnu medalju sa prosjekom 188,88 krugova, a 1. mjesto mu je pobjeglo za 0,33 kruga. Seniorska ekipa je gađala sedam kola te je osvojila 6. mjesto sa samo 2 boda i 7151 pogođenim krugom.