Odbojkaši Siska završili su prvi dio sezone na 4. mjestu Prve A hrvatske odbojkaške lige. U posljednjoj utakmici jesenskog dijela prvenstva, sisački su odbojkaši na gostovanju u Šibeniku pobijedili istoimenu ekipu rezultatom 3:0 (25:21, 25:17, 25:20). Prvenstvo će biti nastavljeno 23. siječnja slijedeće godine.

Uspješni su bili i rukometaši Siscije koji su u 13. kolu Dukat Premijer lige u Sisku pobijedili kutinsku Moslavinu rezultatom 35:18 (19:17). Nakon ove pobjede nad županijskim rivalom, Siscia se nalazi na 5. mjestu prvenstvene ljestvice te u slijedećem kolu, 12. prosinca igra u Osijeku.

Na sisačkom zatvorenom bazenu proteklog je vikenda održano međunarodno plivačko natjecanje «Sisak Mali» koje je, u organizaciji PK Sisak Janaf, okupilo 684 sportaša iz 21-dnog hrvatskog i dva slovenska kluba. Najuspješnija domaća predstavnica bila je Ana Golem koja je osvojila 3 zlatne medalje i isplivala najvredniji rezultat 5. Međunarodnog mitinga Sisak Mali.Plivači i plivačice PK Sisak Janafa ukupno su osvojili 6 zlatnih, 5 srebrnih i 6 brončanih medalja.Miting Sisak Mali imao je i humanitarni karakter. Dio prihoda od startnina PK Sisak Janaf donirat će obitelji Kivač iz Novog Sela Palanječkog čije troje djece boluje od celijakije te im je potreban poseban režim prehrane.

Veliki uspjeh ostvarile su proteklog vikenda mlade kuglačice KK INA-e, Kristina Lončarević, Ivona Crneković, Renata Crnogorac, Valerija Smuđ i pričuva Maja Stojanović, koje su na ekipnom prvenstvu RH za kuglačice do 23 godine osvojile drugo mjesto.
Na prvenstvu održanom u Bjelovaru  5. i 6. prosinca nastupilo je 11 ekipa iz cijele Hrvatske, a naslov prvakinja Hrvatske osvojile su kuglačice Rijeke.

U nastavku prvenstva 2. hrvatske malonogometne lige, malonogometaši Siscije pobijedili su u gostima MNK Jastrebarsko rezultatom 6:3. Novi bodovi omogućili su Sisciji da se vrati na drugo mjesto prvenstvene ljestvice.