Sisački su streličari nastupili na posljednjem ovogodišnjem natjecanju iz kalendara Hrvatskog streličarskog saveza. Tradicionalno, Božićni turnir je organizirao  varaždinski klub Cekin, a na njemu je nastupilo 98 natjecatelja iz tri države i 26 klubova. Dolazak većeg broja natjecatelja spriječile su izrazito loše vremenske prilike. Zbog velike količine napadanog snijega i jako niskih temperatura i sisačka je ekspedicija, sastavljena od mlađih članova SK Siska, njihovih trenera i roditelja, bila brojčano manja od ranije predviđene. Unatoč tome, dobri rezultati nisu izostali pa je tako sedmero mladih predstavnika SK Siska osvojilo 5 medalja, od kojih su dvije zlatne. Zlatna odličja osvojili su Vanja Potrkač, kadetkinja u disciplini olimpijskog luka te Nino Potrkač u kategoriji dječaka do 12 godina, također s olimpijskim lukom.
Srebrne medalje s olimpijskom lukom osvojili su kadetkinja Marina Potrkač i Lovro Pavičić u kategoriji dječaka do 12 godina. Danijel Selgrad, u kategoriji dječaka do 14 godina, osvojio je broncu. Valja istaknuti i Matea Pokasa i Marka Gligorovskog koji su među kadetima olimpijskog luka osvojili četvrto, odnosno šesto mjesto.
-Ovim natjecanjem i rezultatima u cjelini možemo biti vrlo zadovoljni, jer je nastavljen niz dobrih rezultata. Predstoje nam treninzi i tijekom zimskih praznika, te se nadamo još boljim rezultatima. – priopćili su iz Streličarskog kluba Sisak.