Na nedavno održanom 6. po redu međunarodnom karate turniru “Karlovac open 2009.” Uspješno su nastupili predstavnici Karate kluba Sisak osvojivši su 3 medalje. Igor Cvijanović bio je prvi u konkurenciji kadeta, Hrvoje Rožić osvojio je drugo mjesto u konkurenciji karatista do 12 godina, a Adriana Panižić do bronce je došla preko repasaža u konkurenciji juniorki do 53 kg. Na korak do medalja ostali su Luka Rožić  i Dolores Antić koji su poraženi u mečevima za 3. mjesto. Trener KK Sisak Marijan Kos istaknuo je kako je ovo bio jedan od izlučnih turnira za Igora Cvijanovića te iz tog razloga iznimno bitan za njegov moguć nastup na prvenstvu Europe u Izmiru u veljači  2010. godine. Na ovom turniru Igor je trebao pobjedu, do koje je došao porazivši sve direktne konkurente u kadetskoj kategoriji. Ovom pobjedom Igor je izbjegao nastup na narednom turniru, te već sad može započeti s pripremama za odlučujući nastup na kvalifikacijskom natjecanju koji će se održati 27. prosinca u Zagrebu, a na kojem će u svakoj kategoriji nastupiti samo 4 najbolja hrvatska natjecatelja. Ostali karatisti KK Siska najavljuju nove uspjehe budući će ovog vikenda nastupiti na “13. Božićnom kupu“ u Podsusedu.