Tomislav Lavrić iz Hrvačkog kluba Siska osvojio je, na Prvenstvu Hrvatske koje je ovog vikenda održano u Vrbovcu, titulu seniorskog prvaka države u slobodnom načinu hrvanja u kategoriji 96 kilograma. Uspješni su bili i njegovi klupske kolege, Ranko Gajić u kategoriji 60 kg  i Mladen Jelisavac u kategoriji 96 kg koji su osvojili treće mjesto. Na prvenstvu je nastupilo 59 hrvača iz ukupno 16 klubova. HK Sisak je u klupskom poretku na ovom natjecanju osvojila 4. mjesto sa 14,00 bodova, iza trećeg PIK Vrbovca, drugo plasiranih Sesveta i prvoplasiranog Metalca iz Zagreba. Uz osvajače medalja, za HK Sisak su nastupili i Mario Rendulić, Mladen Hrkić,  Alen Osmanlić, Igor Dujmović, Sanel Šubašić i Stjepan Lavrić, svi pod vodstvom trenera Gorana Plaveca i Nikice Jurčevića. Valja istaknuti kako je ovo prvenstvo za hrvače Siska bilo jedno od najuspješnijih seniorskih natjecanja u posljednjih nekoliko godina.
Hrvačkom klubu Sisak predstoji još PH u slobodnom načinu hrvanja za kadete, u kojem također imaju kandidate za medalje. Natjecanje će se održati narednog vikenda u Zagrebu, a njime se ujedno i završava sezona hrvanja slobodnim načinom.