Ovaj je vikend bio uspješan za većinu sisačkih sportaša. U kvalifikacijama Regije 4 za Ekipno prvenstvo RH, koje su se na bazenu ŠRC-a Sisak održavale 28. i 29. studenog, ženska ekipa PK Sisak Janafa izborila je plasman u finale kojem će Sisak biti domaćin 19. i 20. prosinca 2009. Na finalnom natjecanju sudjelovat će po 8 muških i 8 ženskih sastava. Žensku plivačku ekipu PK Sisak Janafa čine Monika Babok, Lidija Franić, Ivana Pijanović, Mia Runtas, Amela Botonjić, Dunja Bobić i Nika Dragić. U 8. kolu 1.A Hrvatske odbojkaške lige OK Sisak je na domaćem terenu pobijedio OK Gornju Vežicu sa 3:0 (25:11, 25:17, 25:23). Košarkaši Siska gostovali su u sklopu 8. kola 2.A Centar košarkaške lige kod sastava KK Rudeša gdje su slavili minimalnim rezultatom 87:88. KK Ina u Poreču je bila bolja od KK Istre 3:5 (3250:3265). S novim bodovima na kraju prvog dijela sezone sisačke kuglačice zauzele su odlično 4. mjesto. Za samo jedan bod zaostaju za drugoplasiranom KK Mlakom i trećeplasiranom KK Rijekom. MNK Siscia je u 6. kolu 2. HMNL Sjever izgubila na parketu SD Brezovice od sastava MNK OVB AllFinanza 2:3 (1:2). Poraz je spustio Sisciju s 2. na 3. mjesto ljestvice. Rukometaši Siscije očekivano su izgubili prvenstvenu utakmicu 12. kola Dukat Premier lige. Na gostovanju u Zagrebu kod RK Croatia osiguranja Zagreb, sisačka momčad poražena je sa 43:28. S 12 bodova RK Siscia na ljestvici zauzima 6. mjesto. Strijelci sisačkog streljačkog kluba “HVIDR-a ovaj su vikend u Varaždinu gađali treće kolo 1. “B” lige dok su kadeti gađali turnir Svetog Nikole serijskom zračnom puškom. U “B” ligi nastupile su muška i ženska ekipa, a ponovo je puno bolja bila ženska. Marina Mačković je s 374 kruga bila peta, Danijele Ćosić je s 372 kruga zauzela 7. mjesto dok je Patricia Marković s 369 osvojila 9. mjesto. Vjeran Kasumović je zauzeo 12. mjesto, Ivan Žirković je bio tek 38., a najbolji rezultat u ekipi imao je Tihomir Ilijević koji je osvojio 10. mjesto. Osam sisačkih kadeta nastupilo je na prestižnom turniru u povodu dana grada Varaždina, poznatim pod imenom turnir Svetog Nikole. Turnir je okupio 96-ero djece iz cijele Hrvatske. U kategoriji kadeta subotnji tragičar je postao pobjednik i to u pravoj drami koje su u streljaštvu iznimno rijetke. Ivan Žirković je s pogođenih 184 kruga imao potpuno jednak rezultat kao i Josip Ivanuš iz SK “Predionica”. Nakon pregleda meta suci su zaključili da je meč potpuno jednak i u serijama i u broju centara te su pribjegli traženju unutarnjih centara. Ivan ih je imao šest dok je njegov protivnih pogodio samo tri te je mladi Siščanin proglašen pobjednikom.