U Zagrebu je u subotu održano Prvenstvo Hrvatske za mlađe dječake u slobodnom načinu hrvanja. Nastupilo je 17 klubova sa 130 natjecatelja. U velikoj konkurenciji , Sisak je osvojio ekipno 6. mjesto s osvojenim srebrom Karla Kodrića koji je ponio i naslov viceprvaka, te dvije bronce koje su osvojili  Matija Crnković i Mateo Kodrić.

Vrlo zapažen nastup imali su Stefan Zečević i Vilim Puklavec koji su osvojili 5 mjesta, Te Pavel Puklavec i Jakov Marjanović uz trenersko vodstvo Gorana Plaveca.

– Iako vrlo mlada ekipa , koji su svi mahom ulazno godište u ovu kategoriji, a većina njih je i po prvi put nastupila na ovom natjecanju, ostvarila je  zadovoljavajući rezultat.  Nastavili smo jedan kontinuitet osvajanja postolja na nacionalnim natjecanjima i to je ono što nas sve veseli u klubu. Naredni vikend nas očekuje natjecanje u slobodnom stilu za starije dječake, gdje očekujemo isto tako dobre rezultate –ističe trener Plavec.

Dodajmo kako je u nedjelju u Sportskoj dvorani Brezovica održan meč  1. kola 1. HHL za plasman od 5-8 mjesta, između HK Sisak i HK Zagreb, koji je završen uvjerljivom pobjedom Siska rezultatom 6:1. Sisak je do pobjede došao u jednoj fantastičnoj atmosferi, uz podršku više od 200 gledatelja, koji su sve vrijeme trajanja meča, svojim strastvenim navijanjem bodrili domaću momčad. Na krilima publike, očito željne ovakvih duela i atraktivnog hrvanja, Sisak je vrlo uvjerljivo savladao svog protivnika. Osim podrške mnogobrojne publike, Sisak je bio pod velikim imperativom pobjede i  potvrde nedavno osvojenog naslova prvaka države.