U Zagrebu je proteklog vikenda održano PH za juniore u slobodnom načinu hrvanja.  Na prvenstvu je nastupilo čak 16 klubova, sa ukupno 61 hrvačem.
Ekipni pobjednik ovog natjecanja su HK Sesvete, drugi je HK Hrvatski dragovoljac,  treće mjesto zauzeo je HK Zagreb.
HK Sisak  osvojio je izvrsno 4. mjesto tako da se ovaj rezultat svrstava u bolja ostvarenja sisačkih hrvača na državnim prvenstvima, u proteklih nekoliko godina.
Za HK Sisak nastupili su:  Isak Radovanović, Mateo Dmitrović, Mladen Hrkić, Sandro Maršanić, Karlo Vasiljević,  Igor Dujmović, Stjepan Lavrić, i Tomislav Lavrić trener  Goran Plavec.
Isak je na ovom natjecanju ostvario  najveći uspjeh u svojoj hrvačkoj karijeri osvojivši zlatnu medalju na juniorskom natjecanju. Iako još kadet, Isak je vrlo uvjerljivo savladao sve svoje protivnike, puno starije i iskusnije hrvače. Kroz četiri meča, Isak je bio toliko bolji i kvalitetniji hrvač od svojih protivnika, tako da je sve mečeve završio prije isteka regularnog vremena i sasvim zasluženo odnio naslov državnog prvaka.
Bodove za HK Sisak osvojila su braća Lavrić koji su bili nadomak osvajanja najsjajnijeg odličja.
Lavrići su imali reprizu PH u grčkorimskom načinu .
Tomislav Lavrić u kategoriji 96 kg do finala sasvim uvjerljivo je svladao sve svoje protivnike. U finalu se ponovo susreo sa Šavukom, aktualnim državnim prvakom koji ga je porazio te se Tomislav morao zadovoljiti sa srebrnom medaljom.
Stjepan Lavrić u kategoriji 84 kg,  u ½ finalu ponovo se susreo sa Bregovićem aktualnim državnim prvakom. Usprkos početnog vodstva Bregovića, Stjepan je imao nekoliko prigoda da meč okrene u svoju korist, što nije iskoristio. U borbi za treće mjesto , Stjepan je sa 2:0 svladao svog protivnika i sasvim zasluženo osvojio broncu.