Nakon remija s Rovinjem i pobjede nad Novaljom, igrači Segeste doživjeli su i prvi poraz u novoj natjecateljskoj sezoni. Izgubili su na gostovanju u Senju od Nehaja 2:0 (2:0). Iako su igrači Segeste izvrsno startali na utakmici te stvorili nekoliko izglednih prilika za pogodak, lopta nije ulazila iza leđa vratara Igora Baričevića. Domaćini su iskoristili prvu pruženu priliku i prešli u vodstvo u 16. minuti pogotkom Dine Bajramović. U nastavku utakmice crveno-bijeli pokazuju bolju igru na terenu, ali ne uspijevaju izjednačiti. U 32. minuti Nehaj povisuje vodstvo na 2:0 pogotkom Denija Rubčića. U drugom djelu utakmice, trener Kovačević u igru uvodi Josipa Balena umjesto Domagoja Bobinca. Samo par minuta kasnije Balen je dobio crveni karton zbog grube igre i Segesta nastavlja utakmicu s igračem manje od 57. minute susreta. I domaćini su ostali bez igrača u 80. minuti kada je igru napustio Igor Plješa nakon dobivena dva žuta kartona.

U slijedećem 4. kolu Segesta ugošćuje NK Dubravu iz Zagreba. Utakmica se igra u utorak, 13. rujna od 16.30 sati na Gradskom stadionu.