Rukometaši sisačke Siscije uspjeli su doći do novih bodova pobjedom nad Porečom rezultatom 33:30 na domaćem terenu u 26. kolu Dukat Premijer lige. Susret koji je najavljivan kao derbi, zanimljivošću je opravdao taj epitet. Nakon početnog vodstva domaćih, utakmicu su ipak bolje otvorili gosti koji su sredinom prvog poluvremena vodili čak 5 pogodaka razlikeno Siščani na odmor odlaze s dva gola manjka. U nastavku igrači trenera Ražića uspijevaju sustići Porečane i nakon igre gol za gol, Siscia do pobjede dolazi u posljednje tri minute utakmice. Epitet igrača susreta izborio je neumorni borac Mario Bjeliš s 8 postignutih pogodaka. Ovom je pobjedom Siscia zadržala treću poziciju i prednost ispred čekovečke ekipe MKA*IPC za 3 boda. U sljedećem kolu u Sisak stiže nedodirljiva Croatia osiguranje, a ova će se utakmica igrati 30. travnja.