Segesta je u subotu ostvarila najuvjerljiviju pobjedu ove sezone u gostima. Pobijedili su na Krimeji Orijent s visokih 0:5 (0:2) i osigurali dragocjena tri boda koja su crveno-bijele pomakli prema sredini ljestvice. Prvi zgoditak postigao je Matej Dumbović u 12. minuti. Minimalnu prednost Siščani su čuvali do 45. minute kada Lovrić povisuje na 2:0. U nastavku utakmice 6. kola igrači Segeste s lakoćom razbijaju obranu domaćina. Lovrić postiže još jedan zgoditak u 55. minuti, a u 78. minuti sudac David Manojlović pokazuje na bijelu točku nakon što je igrač Orijenta srušio Dinu Eberla. Priliku za povišenje rezultata na 4:0 iskoristio je strijelac Mihael Bezić. Konačnih 5:0, i svoj treći pogodak na utakmici postiže Ivan Lovrić u 80. minuti. Četiri prilike Orijenta za postizanje zgoditka tijekom utakmice sigurno rješava vratar Luka Radošević i uspijeva sačuvati mrežu netaknutom do kraja susreta.

U slijedećem 7. kolu Segesta ugošćuje momčad Vinodola iz Novog Vinodolskog. Utakmica se igra u utorak, 27. rujna 2011. godine od 16 sati na Gradskom stadionu u Sisku.