Sedam plesnih parova iz ŠPK-a Top step sudjelovalo je u subotu, 25. rujna u Karlovcu, na međunarodnom turniru u športskim standardim i latinsko-američkim plesovima. U kategoriji osnovaca do 11 godina, Martin Ribarić i Ema Smiljanić osvojili su dvije srebrne medalje. U kategoriji mlađe mladeži do 13 godina, Leon i Karla Kovačić, od 15 plesnih parova, završili su u finalu na 6. mjestu u standardnim i u latinsko-američkim plesovima. U kategoriji mladeži do 15 godina, Martin Vujnović i Karla Ribarić osvojili su dvije zlatne medalje, dok su Matej Domazetović i Vinka Ivičić osvojili broncu u standardnim plesovima, a u latinsko-amerčkim plesovima srebro. U kategoriji odraslih od 19 do 35 godina, Matko Rupčić i Donna Vrbanac osvojili su dva srebra, Marko Alapić i Mia Kondić osvojili su srebro u standardnim plesovima, a njihovi klupski kolege Marko Šapina i Mirna Butković zlato u latinsko-američkim plesovima. Sljedeći vikend tri plesna para nastupit će na turniru u Sloveniji u Novom Mestu.