Odbojkaši zagrebačke Mladosti pobjednici su ovogodišnjeg Kupa Hrvatske. U finalu su u Sportskoj dvorani Brezovica svladali Karlovac rezultatom 3:1 dok je treće mjesto zauzela ekipa Siska koja je bila bolja od Zagreba s 3:2.
U susretu za treće mjesto Sisak je u napetoj utakmici ipak slavio protiv Zagreba s 3:2. Prvi set Zagreb je uzeo s 37:35 da bi drugi otišao na stranu Siska s 27:25.
Zagreb je ponovno poveo uzevši treći set s 25:22, a Sisak s istim rezultatom uzvraća u četvrtom setu. U petom, odlučujućem, setu Sisak je sjajno krenuo i poveo 10:2, ali Zagreb onda podiže igru i dolazi na minus dva (13:11). Ipak domaći odbojkaši uspijevaju sačuvati prednost i ostvaruju pobjedu koja im je donijela treće mjesto na završnom turniru Kupa.