Radi se skate park, a uskoro i ribička kuća
Gradonačelnica Kristina Ikić Baniček podržala je inicijativu sisačkih skejtera da oni napokon dobiju svoj park, odnosno poligon za skejtanje. I tako su na Ciglarskoj grabi već počeli pripremni radovi za postavljanje ovakvog parka koji će služiti ne samo za skejtere …