Članovi Karate kluba Sisak ovaj su vikend nastupili u Podsusedu na posljednjem turniru Hrvatskog karate saveza za 2009. godinu i kući se vratili s jednim zlatom i tri bronce. U najbrojnijoj kategoriji kataša do 9 godina, najmlađi natjecatelj KK Siska Marin Knežević osvojio je odlično 3. mjesto. U konkurenciji mlađih kadeta Hrvoje Rožić je u polufinalu poražen od Topića iz BiH, a broncu je zaslužio kroz repasaž. Do bronce je stigla i juniorka Adriana Panižić i to u borbama u kategoriji do 53 kg. Kata tim KK Siska, u sastavu Marin Knežević, Luka Rožić i Hrvoje Rožić, ostvario je najbolji rezultat.U konkurenciji mlađih kadeta superiorno su osvojili 1. mjesto i još jednom pokazali da su zasigurno jedan od najperspektivnijih mladih kata timova.
Dolores Antić i Luka Rožić u vrlo jakoj konkurenciji ovog puta nisu osvojili visoke plasmane, ali su svojim nastupom i prikazom kata, prema mišljenju trenera Marijana Kosa, i na ovom turniru dostojno predstavljali klub. Igor Cvijanović nije nastupio zbog priprema za kvalifikacijske mečeve za odlazak na Europsko prvenstvo u Izmir. U športskoj dvorani Sutinska vrela u Podsusedu nastupilo je 620 natjecatelja iz 84 kluba iz Hrvatske, Srbije,BiH i Slovenije. Pojedinim karatisti će 27. prosinca nastupiti na kvalifikacijskom turniru za izbor reprezentativaca za EP, dok ostali preko božićnih i novogodišnjih blagdana imaju natjecateljsku pauzu. Prvi nastupi u 2010. očekuju ih već 9. i 10. siječnja na Grand Prixu Croatia u Samoboru.