Na nedavno održanom Prvenstvu Hrvatske za mlađe dječake grčkorimskim načinom hrvanja u zagrebu Hrvački klub Sisak je, u konkurenciji 19 klubova i 158 hrvača, osvojio 5 mjesto. Najzaslužniji za ovako dobar ekipni plasman bili su braća Kodrić koji su se okitili srebrom i naslovom doprvaka, dok je Marjanović osvojio broncu. Kodrić Karlo nastupio je u kategoriji 33 kg , u konkurenciji 22 hrvača, Karlo se okitio srebrom nakon 3 pobjede i 1 poraza u finalnom meču. Kodrić Mateo nastupio je u kategoriji 44 kg u konkurenciji 15 hrvača, Mateo je kao i brat Karlo, do osvojenog srebra došao s 3 pobjede i 1 porazom. Jakov Marjanović u kategoriji 49 kg, u konkurenciji 22 hrvača s 3 je pobjede i 1 porazom osvojio 3 mjesto i brončanu medalju. Obzirom na veliku ekipnu konkurenciju, kao i veliku konkurenciju po pojedinim kategorijama, u hrvačkom su klubu zadovoljni svojim najmlađim hrvačima. Ovako dobri rezultati i to u najmlađim uzrasnim skupinama, govore o tome  da su na pomolu nove generacije uspješnih i talentiranih hrvača. Naime, klub ima po nekoliko vrhunskih hrvača u svim uzrasnim kategorijama, koji su se svrstali u sam vrh našeg hrvanja. Natjecanje u Zagrebu je potvrda stručnog i odgovornog rada i dobar jamac budućnosti hrvanja u Sisku.