Na 3. Međunarodnom memorijalnom turniru za juniore „ Mirko Kosmat“ koji je u organizaciji HK Gavrilović održan u Petrinji, odličan su nastup imali hrvači Siska Stjepan Lavrić, Tomislav Lavrić i Karlo Vasiljević.
Stjepan Lavrić, u kategoriji 84 kg, osvojio je 1. mjesto i svoju prvu juniorsku zlatnu medalju. Stjepan je u svojoj prvoj juniorskoj natjecateljskoj godini više puta osvajao juniorska odličja, ali nikad do sada ono najsjajnije.
Stjepan je do medalje došao u konkurenciji 11 hrvača kroz četiri blistave pobjede.
Ovogodišnjim  juniorskim rezultatima, Stjepana je najavio ozbiljnu borbu za naslov državnog prvaka u  2010. godini što bi mu omogućilo nastup za najbolju vrstu i odlazak na Europsko i Svjetsko prvenstvo. Preostalo je sasvim dovoljno vremena za dobre pripreme te da se ovaj željeni cilj i postigne.
Tomislav Lavrić u kategoriji 96 kg osvojio je 2. mjesto i to treći put za redom na ovom turniru.
Tomislav je na ovom natjecanju nastupio s manjim zdravstvenim problemima te je na turniru bio vidno iscrpljen i nije imao snage za mečeve koji bi trajali više od dvije runde.
Pobjede u prva tri meča Tomislav je ostvario i prije isteka regularnog vremena te je sve svoje protivnike pobijedio tušem početkom druge runde. Posljednji meč bio je toliko iscrpljujući za Tomislava, te je nakon liječničke intervencije odlučeno da ne nastupi u finalu .
Kao i brat Stjepan ima veliku i vrlo realnu ambiciju osvojiti naslov državnog prvaka naredne godine što bi mu donijelo sigurno mjesto u reprezentaciji i nastup na europskoj i svjetskoj smotri hrvanja.
U kategoriji 74 kg Karlo Vasiljević ostvario je svoj najbolji juniorski rezultat i osvojio treće mjesto.
Karlo je kadet koji je nakon osvajanja zlatnih odličja u kadetskoj konkurenciji, postigao zavidan uspjeh i u juniorskoj konkurenciji.
U konkurenciji 14 hrvača, Karlo je do medalje došao nakon tri pobjede i jednog poraza. Vrlo dobar nastup Karla na ovogodišnjim natjecanjima i osobito na ovom jakom turniru, nagovješćuju neizvjesnu borbu za naslov državnog prvaka u ovoj kategoriji.
Na turniru u Petrinji, za HK Sisak nastupili su Isak Radovanović, Mateo Domitrović, Karlo Vasiljević,  Mladen Hrkić, Stjepan Lavrić, Tomislav Lavrić pod vodstvom trenera Gorana Plaveca i Darija Stankovića.