Športski plesni klub TOP STEP nastupio je protekloga vikenda na dva velika turnira. U subotu, 23. listopada u Ljubljani, Marko Alapić i Mia Kondić natjecali su se u kategoriji odraslih i u standardnim plesovima osvojili 1. mjesto, a u latinsko-američkim plesovima 2. mjesto. U nedjelju, 24. listopada u Virovitici su održana dva natjecanja; bodovni turnir i Prvenstvo RH u 10 športskih plesova. Na bodovnom turniru plesači ŠPK-a TOP STEP osvojili su 8 odličja! U kategoriji osnovaca Martin Ribarić i Ema Smiljanić osvojili su srebro plešući standardne plesove, Fran Cerjak i Ena Martinić u standardnim plesovima bili su 5., dok su u latinsko-američkim plesovima osvojili zlato. Kategoriju mlađe mladeži predstavljali su Livio Dužić i Olga Brandić koji su zlato osvojili u standardnim plesovima, a u latinsko-američkim plesovima bili su 4. U kategoriji mladeži Martin Vujnović i Karla Ribarić osvojili su u obje discipline zlato, dok su Iva Hanžeković i Renato Čihor osvojili srebro. Odrasle su predstavljali Matko Rupčić i Donna Vrbanac osvojivši srebro u latinu, a 4. mjesto u standardnim plesovima. Na Prvenstvu Hrvatske u najtežoj disciplini, kombinaciji 10 športskih plesova, u kategoriji osnovaca do 11 godina, Antonio Galonja i Anja Cerjak osvojili su odlično 3. mjesto, a u kategoriji mlađe mladeži do 13 godina, Ivan Orabović i freni Pereković izvrsno 4. mjesto. Sljedeći turniri za plesače ŠPK-a TOP STEP su u Samoboru 6.11. i Sevnicama (Sloveniji) 13.11.2010.