Povodom Dana hrvatskih branitelja Sisačko-moslavačke županije,
svim hrvatskim braniteljicama i braniteljima upućujem iskrene čestitke i duboku zahvalnost za hrabrost, žrtvu i ljubav prema Domovini koju ste pokazali u najtežim trenucima stvaranja naše države.
S posebnim ponosom prisjećamo se svih koji su stali u obranu Hrvatske i omogućili nam da danas živimo u slobodnoj, neovisnoj i demokratskoj domovini.
Njihova žrtva i pobjeda trajna su obveza svima nama da čuvamo istinu o Domovinskom ratu, njegujemo zajedništvo i gradimo Hrvatsku dostojnu onih koji su za nju dali najviše.
Sretan vam Dan hrvatskih branitelja Sisačko-moslavačke županije!
GRADONAČELNIK
Domagoj Orlić