Čestitka u povodu pravoslavnog Uskrsa
Gradonačelnica Kristina Ikić Baniček uputila je čestitku svim vjernicima pravoslavne vjeroispovijesti koji 1. svibnja slave Uskrs. „Želim da vam i ovaj Uskrs, blagdan mira, vjere i nade, bude nadahnuće za svakodnevni život i suočavanje s brojnim izazovima koji su pred …